Przejdź do treści

Hydromont Kubiak sp. z o. o.

Zanim powstał ten blog…

Nie od razu Kraków zbudowano. Nasza strona również potrzebowała nieco czasu, aby zyskać swój obecny kształt.

Jak dotąd, zdecydowanie najdłużej czekała na swoją kolej zakładka Blog. A że przez pierwsze miesiące nie było pod nią jeszcze żadnych wpisów, to tymczasowo zamieściliśmy w tym miejscu przynajmniej krótką „zajawkę” o charakterze quasi-rozrywkowym. 

Jeśli masz wolną chwilę i lubisz się czasem pośmiać z ludzkiej „pomysłowości”, to możesz nadal obejrzeć tę „zajawkę” poniżej – postanowiłem ją tu pozostawić choćby po to, aby upamiętnić ten pionierski „wpis” na naszym blogu. 

A jeśli szkoda Ci czasu na oglądanie przejawów ludzkiej kreatywności w zakresie BHP, to równie dobrze możesz ten wpis pominąć – i od razu przejść do wpisów kolejnych.

BLOG

[w trakcie przygotowania]

W tym miejscu już niebawem podzielimy się z Tobą naszym życiem firmowym, jak również pewnymi ideami, które inspirują nas do ciągłego rozwoju i coraz lepszej pracy. 

A tymczasem oderwij się na moment od obecnych zajęć i pozwól sobie na chwilę uśmiechu: obejrzyj poniższy zestaw naszych ulubionych obrazków z serii „Mistrzowie BHP” – i wybierz spośród nich swojego faworyta;)

Niektórzy mają dość oryginalne podejście do sprzętu...
Innych nie przeraża praca na wysokości...
Na wysokości czy w wykopie - żadna robota nie straszna, kiedy możesz liczyć na pomocną dłoń kolegów...
Minionkowy hydrant

Wszystkim bohaterom powyższych materiałów oczywiście szczerze gratulujemy kreatywności i odwagi, współczując zarazem braku instynktu samozachowawczego oraz rozumu.

Każdego, kto faktycznie chciałby poznać nas trochę lepiej, zapraszamy do lektury naszego bloga już wkrótce.

Jeśli natomiast już dziś potrzebujesz solidnego wykonawcy sieci lub przyłączy wod-kan, to kliknij w poniższy przycisk i…