Przejdź do treści

Hydromont Kubiak sp. z o. o.

Budowa przyłączy wod-kan

Uzbrojenie działki pod inwestycję budowlaną dla osób niemających rozeznania w niuansach branży wodno-kanalizacyjnej może okazać się sporym wyzwaniem – zwłaszcza, że przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac ziemnych konieczne jest załatwienie wielu formalności. Niezbędne będzie m.in. zdobycie pozwolenia na podłączenie do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej, a w niemal każdym przypadku – również uzgodnienie ingerencji w pas drogowy z odpowiednim wydziałem urzędu miasta lub gminy.

Załatwienie tych wszystkich formalności potrafi czasem przyprawić o ból głowy, toteż większość inwestorów (zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych) woli zlecić te sprawy komuś, kto nie tylko potrafi fizycznie wykonać przyłącze wody lub kanalizacji, ale również potrafi taką inwestycję poprowadzić również od strony formalnej. Jeśli i Ty znajdujesz się w podobnej sytuacji, to trafiłeś pod właściwy adres:)

Hydromont Kubiak to minimum formalności oraz sprawna realizacja przyłączy wod-kan w Poznaniu i okolicach

My sami wykonujemy tego typu prace od ponad 40 lat, toteż nie tylko zjedliśmy na tych robotach przysłowiowe zęby, ale również mamy już w miarę dobrze wydeptane ścieżki w poznańskich oraz podpoznańskich urzędach: wiemy, w jakim urzędzie jakie dokumenty trzeba złożyć oraz w jakiej kolejności trzeba się za to zabrać, aby cały proces przebiegł na tyle sprawnie, na ile jest to możliwe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy również dość dobrą orientację, w którym urzędzie jak długo dana sprawa może być załatwiana. Co ciekawe, wszystkie urzędy działają na podstawie tych samych ogólnopolskich przepisów, ale to samo, co w niejednej podpoznańskiej gminie można załatwić w ciągu 1-2 dni, w Poznaniu potrafi czasem potrwać nawet 1-2 miesiące. Dlaczego tak jest? – Doskonałe pytanie. Jeśli znajdziesz na nie odpowiedź, koniecznie daj nam znać;)

Tak czy inaczej, zlecając wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych właśnie nam, możesz mieć pewność, że sprawnie poprowadzimy całą inwestycję: począwszy od projektu (o ile go potrzebujesz, a jeszcze nie posiadasz), poprzez realizację wszystkich prac ziemnych oraz montażowych, aż po uzyskanie wszelkich niezbędnych odbiorów.

W zdecydowanej większości przypadków wszelkie formalności niezbędne do wykonania przez naszych klientów sprowadzają się do podpisania gotowych formularzy, przygotowanych przez nas samych. Jeśli natomiast należysz do ludzi, którzy lubią trzymać rękę na pulsie oraz wolą wiedzieć, jak wygląda cały proces inwestycji „od zaplecza”, to zajrzyj na naszego bloga – już wkrótce zamieścimy na nim nieco więcej informacji na ten temat.

Zacznij tutaj: Jak się przyłączyć do sieci wod-kan i nie zwariować?

Jeśli natomiast nie potrzebujesz już więcej informacji, a jedynie szukasz solidnego i doświadczonego Wykonawcy w tym zakresie, to nie zwlekaj, tylko już dziś…